Máte svoj vysnívaný pozemok, ale je bez inžinierskych sietí? Nebuďte smutní, Váš sen o rodinnom dome bez akejkoľvek prípojky je dnes už realitou. V roku 2009  sme sa pustili do projektovania nášho domu. Pozemok sme už vlastnili a vedeli sme, že zatiaľ k nášmu pozemku nevedú žiadne inžinierske siete, ale informácie z úradov boli pozitívne a reálne. Projekt bol hotový podľa našich požiadaviek a my sme boli pripravení pustiť sa do realizácie nášho veľkého životného sna. Nakoniec, po 3 rokoch riešenia elektrickej prípojky, ktorá do dnešného dňa nie je, sme sa rozhodli zmeniť myslenie a začali sme hľadať iné alternatívne riešenia. Teraz ďakujeme za to, že sa to všetko vyvinulo inak a lepšie.

„Čo tak byť sebestačný a nezávislý od dôležitých energií ako je plyn, elektrika, voda, kanalizácia?“ Je to vôbec reálne? Dá sa to? Aj tieto myšlienky ma na začiatku znepokojovali. Moja intuícia však bola silnejšia ako rozum.  Áno, to je myšlienka, ktorá sa mi veľmi rýchlo zakorenila v hlave a začali sme dávať dokopy celkový hybridný systém fungovania a samotné existovanie v dome, ktorý je sebestačný. Tieto prípravy trvali viac ako rok a neboli jednoduché, pretože to bola neodskúšaná nová myšlienka. Dnes už viem, že to stálo za ten čas, námahu, nervy, negatívne postoje ľudí a viac financií. Dnes už Vám na vlastných skúsenostiach a hlavne každodennom využívaní môžeme povedať: „Funguje to!" Prečítať si niečo zaujímavé znamená len dostať do mysle nové informácie, ale dôležitejšie je, tie informácie osobne zažiť. Získať osobnú skúsenosť, ktorá vo Vás zanechá emóciu, pocit, ktorý vo Vás navždy zostane.

„Život začína vždy myšlienkou, potom prejde do slova a nakoniec do samotnej realizácie.”

Povedzte nám Vaše myšlienky a my Vám spoločne s našimi skúsenosťami  a profesionálnym tímom pripravíme ostrovný dom šitý na mieru. Dom, ktorý je ekologický, šetrný k životnému prostrediu a plnohodnotný pre Vás a Vašu rodinu. Je to Vaša najlepšia investícia do budúcnosti.

 

Ostrovný dom