Je cesta,

ktorou napredujeme.

Je to zdravie, fyzické aj psychické; krása, vonkajšia aj vnútorná. Je to radosť z liečivých, voňavých a prírodných prípravkov. Keď sa vrátime do minulosti našich starých mám, zistíme, že všetko čo ponúkala a ponúka naša príroda, bolo a stále je prínosom pre naše každodenné zdravie. Či už je to strava, pohyb, alebo celková starostlivosť o svoje telo. Tak, ako sa staráme o naše telo, mali by sme sa starať aj o našu myseľ. Je veľmi dôležité, aby sme si uvedomili, že choroby majú psychosomatický pôvod, a práve preto treba dbať aj o naše vnútorné zdravie. Či si túto cestu vyberieme, je však na nás. My Vám prajeme, aby ste u nás našli  priestor na Váš celkový rozvoj.

Na fotografii: Simona

 

Detox

Detox je spôsob, ktorým môžme naše telo dôkladne „vyčistiť“ od škodlivých látok, a to nielen na fyzickej, ale aj na mentálnej úrovni. Všetko, čo priaznivo pôsobí na naše telo, ovplyvňuje aj našu myseľ. Jedným veľkým pomocníkom je aj naša matka príroda, ktorá nám pomáha. Len čisté telo a myseľ nám môžu uľahčiť náš život na Zemi.

Čaje

Matka príroda nám ponúka nekonečné možnosti liečivých rastlín. Práve čaje sú jednou z možností ako ich využívať vo svoj prospech. V zime zahrejú, v lete osviežia a ešte aj vyliečia.

Tinktúry a gély

Sú to prípravky s obsahom liečivých rastlín, ktoré nám pomáhajú vyriešiť konkrétny problém. Spojením prírody a ľudských vedomostí nám slúžia na zlepšenie nášho zdravia.

Jarné produkty

Keď sa príroda prebúdza, vtáčí spev nás zobúdza. Jarné slnko nás nabáda, aby sme dali telu to, čo si žiada. Očistíme telo zvnútra, veď sa nás to všetkých týka. Nech nás jar zobudí, naše zmysly prebudí.

Liečivé sviečky

Podobnú liečbu už používali naše staré mamy pri niektorých ochoreniach. Liečivé sviečky sú prírodným produktom z včelieho vosku a byliniek. Pomáhajú pri kašli, zápale dutín, bolesti uší, kĺbov a hlavy. Sviečka pomôže k uvoľneniu a obnoveniu toku energií.

Zdravá strava

Sú to doplnky ku každodennej strave. Tieto produkty obsahujú zmes ovocia, zeleniny, byliniek a korenín. Všetky zmesi sú prírodné, každá chuť je jedinečná, zdravá a prospešná pre naše telo.

Pomôcky

Nám uľahčujú a spríjemňujú naše dni. Všetky pomôcky nám slúžia nielen pre krásu, ale aj pre zdravie.

Knihy pre dušu

Kniha je dar. Nech si Vás tieto knihy nájdu v ten správny čas. Pripravili sme pre Vás knihy, ktoré Vás potešia i naučia. Ďakujme, že môžeme čítať, a tak máme možnosť sa rozvíjať. Nech dar, ktorý máme, užívame neustále. Prajeme Vám veľa sily pri čítaní tejto knihy. Nielen radosť, múdre rady, pri čítaní nech sa darí. Chvíľu času doprajme, pokoj duši darujme.

Masáže pre telo aj dušu

Masáže pre telo aj dušu je spojenie a vyváženie telesnej a mentálnej časti nášho života. Zastavme sa, aby sme načerpali nové sily do ďalších každodenných dní s lepším pocitom na tele a duši. Len Ja sám si môžem povedať áno chcem to, áno potrebujem to. Nikto iný Ti to nepoviem oddýchni si !!!! Masáže pre telo aj dušu sú ideálnym relaxom pre Teba. Tak neváhaj a príď.