Sme

Sme rodinná firma, s osobnými skúsenosťami v každodennom živote, nie s dlhoročnými skúsenosťami iných.

Naša spoločnosť je tu pre Vás, ktorí chcete žiť v zdravom a nezávislom bývaní typu „ostrovný dom“, mentálne sa posúvať v súkromnom, ale aj pracovnom živote. Prostredníctvom zaujímavých školení, osobných konzultácií budete zdravý, telesne a duchovne, aj vďaka sofioterapiám a ďalším každodenným maličkostiam.

Každý z nás je jedinečná osoba a mali by sme si to uvedomovať. Žiť svoj život podľa svojho rozhodnutia a vedieť si to obhájiť. Vzájomne komunikovať, správať sa k druhým tak, ako chceme, aby sa oni správali k nám. My, spolu s manželkou si to uvedomujeme každý deň a takto aj žijeme. Naša rodina vie z vlastných skúseností, že všetko čo nás v živote stretáva je skúškou toho, či sme pripravení a môžeme pokračovať ďalej. Želáme Vám, aby ste to vedeli rozpoznať a žili v prítomnom okamžiku.

Myšlienka je liek

Počas bežného dňa prebehne človeku mysľou 60 000 myšlienok, z toho 95% sú myšlienky, ktoré človeku prebehli už včera.

Naša myseľ je ako plodná záhrada. Keď sa budeme o svoju myseľ starať ako o svoju záhradu, budeme ju cibriť a rozvíjať, záhrada bude plná plodov a krásnych kvetov. No keď jej dovolíme, aby sa v nej zakorenila burina, večný pokoj mysle a vnútorná harmónia sa nám budú stále vyhýbať.

Koľko buriny vnášame každý deň do svojej plodnej záhrady „mysle“ a dovoľujeme sa jej zakoreniť a rásť?

Keď chcem zvládnuť svoj život, je potrebné najskôr zvládnuť svoju myseľ.

Dokážem si kontrolovať tok svojich vlastných myšlienok? Ako reagujem na podnety vo svojom živote? Ak si viem zodpovedať na tieto otázky, začínam si kontrolovať svoj osud.

Myseľ je najväčší dar prírody.

Jana Schneider

  • konzultácie
  • zdravý životný štýl

+421 905 838 233

Mgr.art. Matej Schneider

  • ostrovný dom
  • školenia
  • konzultácie

+421 905 639 675

Certifikáty

Certifikát Zdraví díky odkyselení Detoxikační masáž bylinnými pečetěmi
Osvedčenie Vnímavý kouč