Knihy pre dušu

Zdraví díky odkyselení a vyloučení škodlivin, P. Jentschura - J. Lohkämper

13,95

Dostupnosť: Skladom

  • čo je to starnutie
  • prečo majú ženy celulitídu
  • prečo mužom vypadávajú vlasy
  • čo je zdravie
  • čo je choroba
  • ako to všetko zmeniť

Zdravie vďaka odkyseleniu a vylúčení škodlivín.
( Dr.h.c. Peter Jentschura a Jozef Lohkämper)

Keď si túto knihu prečítate, budete sa na svoje telo pozerať inými očami ako doteraz. Dozviete sa, že mnohé civilizačné choroby sú následkom chybného chovania ľudí a tieto chyby robí človek sám, nie jeho telo, orgány a bunky.
Čo je to starnutie? Čo je pôžitok? Prečo ženy trpia celulitídou? Prečo vypadávajú mužom vlasy? K čomu dochádza v procese látkovej premeny žien v období menopauzy? Aká je podstata a príčina moderných civilizačných ochorení? Čo je to zdravie? Čo je to choroba? Ako si zachovám svoje telo zdravé a krásne? Ako sa zbavím škodlivých látok a ich usadenín, a ako môžem neutralizovať škodlivé kyseliny? Ako sa môžem v období tehotenstva vyvarovať straty zubov, vypadávania vlasov, tehotenských strií, akné alebo hemoroidov? Ako môžem remineralizovať vyprázdnené zásoby minerálnych látok v pokožke, chrupe, nechtoch, kostiach, cievach, atď.? 
Všetky tieto otázky boli cez 20 rokov predmetom výskumu obidvoch autorov.
P.Jentschurovi a J.Lohkämperovi sa podarilo vyvinúť celkom nový systém odstránenia škodlivín z organizmu - tzv. odstruskovanie. Tento systém očisty prebieha v 3 krokoch: rozpúšťanie škodlivín, neutralizácia a následné vylúčenie jedov a kyselín cez pokožku.
S touto trojstupňovou metódou sa môže každý človek uzdraviť a zbaviť škodlivých usadenín bez komplikácií, bez počiatočného zhoršenia, bez liečebnej krízy a reakčnej fázy.